HAKKIMIZDA

Detsan Kimya Sanayi, 1973 yılında Eskişehir’de %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirket olarak günümüz toplam kalite anlayışına dayanan kurumsal politikaları eşliğinde, dürüst, istikrarlı çalışma, kaliteden ödün vermeden, tüketicinin güvenini kazanarak 47.yılımızı doldurmanın vermiş olduğu mutluluk ile daima gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek hep daha iyisini yapmayı gaye edindik. Çalışmalarımızı aldığımız ‘’Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Ödülleri’’ ve ‘’Başarı Belgeleri’’ ile de taçlandırdık.

 

Firmamız Endüstriyel Kimyasallar, Laboratuvar Kimyasalları, Temel Laboratuvar Cihazları, Klinik Laboratuvar Cihazları ve Kitleri, Cam ve Plastik Laboratuvar Sarf Malzemeleri, Kazan Kimyasalları, Havuz Kimyasaları olmak üzere Tıp, Kimya, Biyoloji, Biyokimya, İlaç, Gıda, Ar-Ge Laboratuvarları, Tübitak Projeleri, Bap Projeleri, Özel Kamu ve Kuruluşlar için malzeme üretimi ve tedariği sağlamaktadır. 2019 yılında faaliyete geçen yeni fabrikamız 10 bin m’ lik bir alanda kurulmuş olup 7 bin m’ lik kapalı alana sahiptir. Son yatırımımız ile faaliyete geçirdiğimiz yeni üretim hatlarımız müşteri taleplerini karşılamak açısından yüksek kapasitelerde üretim yapabilme imkanı sağlamaktadır. Yıllar içinde artan tecrübemiz, uzman kadromuzla ve teknolojik yatırımlarla destekleyerek hem geleneksel hem de yenilikçi bir endüstriyel anlayışla sektöründe iddialı aktörleri arasında olmaya devam etmekteyiz.

 

Tüm ürünlerimiz için 10,000’den fazla malzeme stoğu ve Ürün-Marka güvenilirliği ile 47 yıldır alanında uzman olan yurt içi-yurt dışı tedarikçi firmaları ile ‘’Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz’’ sloganıyla yola çıkarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

 

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ:

* Dürüstlük ve Şeffaflık

* Güvenilirlik

* Sorumluluk Bilinci

* Kendine ve Başkalarına Saygı

* Başarıya Odaklılık

* Sürekli Gelişime Açık Olmak

 

BİZİ FARKLI KILAN:

* Güven

* Tecrübe

* Kalite

* Verimlilik

* Özgün ve Yenilikçi Hizmet Anlayışı

* Azimli ve Çalışkan Kadro

* Hızlı ve Kolay Aksiyon Alabilmek